| 
  • If you are citizen of an European Union member nation, you may not use this service unless you are at least 16 years old.

  • You already know Dokkio is an AI-powered assistant to organize & manage your digital files & messages. Very soon, Dokkio will support Outlook as well as One Drive. Check it out today!

View
 

Edubloggersdiner 2010

Page history last edited by Willem Karssenberg 10 years, 2 months ago

Zevende Edublog Diner

Op 9 en 10 november 2010 vinden de SURF Onderwijsdagen plaats. Bijna traditiegetrouw vindt aan de vooravond, maandagavond 8 november 2010, hèt Nederlands-Vlaamse Edublog diner plaats. Bloggers en niet-bloggers gaan in Utrecht een hapje eten (kosten voor eigen rekening). De bindende factor is een gemeenschappelijke interesse in onderwijs/leren, weblogs in het bijzonder en Social Software in het algemeen.

Wil je ook aan de vooravond van de Surf Onderwijsdagen 2010 (dus op maandag 8 november aanstaande) in Utrecht rond 18.30 uur een hapje gaan eten met collega Edubloggers, meld je dan aan. Je hoeft zelf geen weblog bij te houden om deel te nemen.
Dit jaar zijn we er vroeg bij en zelfs voor bekendmaking van de locatie schrijven mensen zich al in, mooi!
Liesbeth Mantel en Karin Winters hebben verschillende locaties bekeken en ook goed geluisterd naar de wens om iets "buffetachtigs" te regelen.

Aanmelden

Aanmelden kan tot uiterlijk 1 november 2010, door je op deze speciale wiki-pagina in te schrijven. (even een account aanmaken). Natuurlijk kan een DM in Twitter naar @edubloggerdiner ook, dan schrijven wij je wel in :-)

Locatie

We hebben een Italiaans buffet (inclusief Dessert) bij Mammoni (Delano) op de Mariaplaats 42 in Utrecht gereserveerd. http://www.mammoni.nl/delano/

Kosten

Het eten kost 30 euro per persoon en gezien wat administratieve gaten de voorgaande keren zouden we het op prijs stellen als het eten vooraf per bank betaald wordt. Je krijgt als je je hier aangemeld hebt een mail met de gegevens om vast vooruit te betalen.
De drankjes betalen we daar op de avond zelf.

We zien jullie graag op 8 november vanaf 18.30 uur (we eten rond 19.30 uur)
Liesbeth Mantel (@moqub)
Karin Winters (@karinwinters)

 

Overzicht deelnemers:

  1. Karin Winters ( @karinwinters )
  2. Liesbeth Mantel ( @moqub
  3. Jeroen van Beijnen ( @timon_nl )
  4. Willem Karssenberg ( @trendmatcher en www.trendmatcher.nl )
  5. Paul Laaper ( @sienjaal )
  6. Annet Smith ( @annetsmith en www.gadgetsenonderwijs.nl)
  7. René van der Burgt ( twitter.com/rvdburgt
  8. Gerard Dummer ( @gerarddummer )
  9. Sia Vogel ( @siavogel ) helaas afgemeld rondje van Sia dus :-)
  10. Ger Roelen ( @gerroelen )
  11. Rein Bijlsma ( @wauwel )
  12. Wilfred Rubens ( @wrubens en http://www.wilfredrubens.com )
  13. Jeroen Clemens die het zelf niet vanaf zijn iPhone kon / maar wel vanaf de MBP  ( @jeroencl en http://hpblogs.nl/jeroencl )
  14. Marcel Kesselring (@marathonkeje en http://marcelkesselring.nl
  15. Jeroen Bottema (@jeroenbottema en leervlak.nl
  16. Willem van Valkenburg @wfvanvalkenburg
  17. Lex Hupe @lexhupe wood doors 
  18. Paulien Maas http://twitter.com/4pip, moest helaas afhaken ivm deadline maar zie eens op nr 31
  19. Fons van den Berg@helikon
  20. Annemarie van Essen ( @essen2punt0
  21. Florina Blokland ( @florinablokland en www.edufloor.nl/wordpress ) is er helaas niet bij....maar @michelboer neemt haar plaats in, ook leuk!
  22. Jef van den Hurk (www.onderwijsvanovermorgen.web-log.nl) - uhh, mag je wel meedoen zonder Twitteraccount???? Of dan geen toetje?   
  23. Pierre Gorissen (@PeterMcAllister en http://ictoblog.nl/)  
  24. Lizette de Man (http://twitter.com/lizettedeman en http://www.lizette.deman.org)
  25. Jeroen Rougoor (@jeroen_rougoor)
  26. Gerard Bierens (http://www.gerardbierens.nl en @gbierens)
  27. Han de Jonge (http://odbspierrebayle.blogspot.com ), (@odbspierrebayle) en (@Open_Ruimte)
  28. Kobus van der Slossen @koobus
  29. Cindy De Smet (@smetty  en edublogs.be)
  30. Margreet van den Berg (ICT en onderwijs)
  31. Ronald Huizer @rhuizer (open leermiddelen) (graphic design chicago)

 

Comments (0)

You don't have permission to comment on this page.