| 
  • If you are citizen of an European Union member nation, you may not use this service unless you are at least 16 years old.

  • Whenever you search in PBworks, Dokkio Sidebar (from the makers of PBworks) will run the same search in your Drive, Dropbox, OneDrive, Gmail, and Slack. Now you can find what you're looking for wherever it lives. Try Dokkio Sidebar for free.

View
 

Edubloggersdiner 2012

Page history last edited by Jeroen van Beijnen 9 years, 7 months ago

Edubloggersdiner 2012

Negende Edublog Diner


Op 13,14 en 15 november 2012 vinden de SURF / Kennisnet Onderwijsdagen plaats. Bijna traditiegetrouw vindt aan de vooravond, maandagavond 12 november 2012, hèt Nederlands-Vlaamse Edublog diner plaats. Bloggers en niet-bloggers gaan in Utrecht een hapje eten (kosten voor eigen rekening). De bindende factor is een  gemeenschappelijke interesse in onderwijs/leren, weblogs in het bijzonder en Social Software in het algemeen.

Wil je ook aan de vooravond van de SURF/Kennisnet Onderwijsdagen 2012 (dus op maandag 12 november aanstaande) in Utrecht rond 18.30 uur een hapje gaan eten met collega Edubloggers, meld je dan aan. Je hoeft zelf echt geen weblog bij te houden om deel te nemen.

 

Aanmelden
Aanmelden kan tot uiterlijk  1 november 2012 (12.00 uur!), door je op deze speciale wiki-pagina in te schrijven. (even een account aanmaken).
Het Twitteraccount @edubloggerdiner is weer tot leven gewekt, dus als je Twittert ga dit account dan volgen…handig voor mededelingen (als je niet Twittert, houden we je natuurlijk ook op de hoogte via de wiki of mail)

Locatie
Hemingway, Janskerkhof 6, Utrecht

 

Kosten
25 euro, de ingeschreven deelnemers ontvangen een mail met instructies

 

Sponsoring
Kennisnet en SURF_NL sponsoren het aperatief, waarvoor dank!!

Wij hebben er in elk geval weer zin in, tot de 12e november!

Karin Winters (@karinwinters) en Liesbeth Mantel @Moqub

 

Overzicht deelnemers:

  1. Karin Winters ( @karinwinters / http://www.karinblogt.nl ) 
  2. Liesbeth Mantel  ( @moqub / http://www.moqub.com
  3. Jeroen van Beijnen ( @timon_nl / http://www.netvibes.com/timonnl/) (ik moet mij vanwege een andere afspraak helaas afmelden :()
  4. Willem Karsenberg ( @trendmatcher / www.trendmatcher.nl )
  5. Fons van den Berg (@See_Genius & @helikon | www.seegenius.nl
  6. Marcel Kesselring (@marathonkeje / http://marcelkesselring.nl ) 
  7. Jeroen Clemens ( @jeroencl / http://about.me/jeroenclemens ) 
  8. Jelmer Evers ( @jelmerevers http://ictgeschiedenis.blogspot.nl
  9. Wilfred Rubens (@wrubens / http://www.wilfredrubens.com)
  10. Robbert van der Pluijm ( @rvanderpluijm / http://robbertvanderpluijm.blogspot.nl/)  
  11. Margreet van den Berg (@m2cm / http://ict-en-onderwijs.blogspot.com en http://dingen-die-je-kan-doen.wikispaces.com/)
  12. << Sia Vogel @siavogel http://siaweblog.blogspot.nl  Tot mijn spijt kan ik er niet zijn. Jammer, had graag veel oude bekenden, maar ook nieuwe gezichten willen zien.
  13. Paul Laaper @sienjaal
  14. Gerard Dummer (@gerarddummer / http://www.gerarddummer.nl/blog/
  15. Judith van Hooijdonk (@jujuutje / http://2bejammed.org/)
  16. Marcel Schmitz (@marcelschmitz / http://2bejammed.org/)
  17. Lex Hupe (@lexhupe / http://wijsvooruit.nl/ )
  18. Gwendolen Tee (@gwendolen / http://icommunicatie.nl ) 
  19. Arnout Vree (@arnoutvree / http://www.moodlefacts.nl/)
  20. Michel Boer (@michelboer / http://meestermichel.edublogger.nl)
  21. JaapJan Vroom (@jjvroom / http://ictenleren.blogspot.com
  22. Hans Steeman (h.steeman@roc-nijmegen.nl  / http://opwegnaarcgo.blogspot.nl/
  23. Marijke Kaatee (@MarijkeKaatee http://www.kaatee.com/blog
  24. Ronald Heidanus  @ronaldheidanus  http://ronaldheidanus.blogspot.nl/
  25. Dick van der Wateren @BoksComm http://dickvanderwateren.wordpress.com/ http://onderzoekonderwijs.net/
  26. Frans Droog ( @FransDroog http://fdroog.wordpress.com )   
  27. Henk van Gils (http://henkvangils.wordpress.com)
  28. Marieke Zwinkels (www.mariekezwinkels.nl / @MariekeZwinkels)
  29. Erno Mijland (http://www.ernomijland.com / @ernomijland) 
  30. Ger Roelen @gerroelen  
  31. Leendert-Jan van Splunter (@eljee59 | @eljee_omi | http://leendertjan.edublogger.nl (in diepe slaap))
  32. Peter Broeders @PaboNieuws http://pabonieuwsdienst.blogspot.nl/
  33. Irma van Zanten-van Houts @ivhts http://weblogirma.blogspot.nl/
  34. Jef van den Hurk (@jefvandenhurk / http://onderwijsvanovermorgen.nl)
  35. Louis Hilgers (@louishilgers / http://www.ictnieuws.nl
  36. Frank Thuss @frankthuss http://www.appsinhetonderwijs.nl/ 
  37. Patricia van Slobbe grammar411.wordpress.com
  38. Wendy Nichelmann degraafleertzijngeschiedenis.wordpress.com
  39. Marieke Simonis (@mariekesimonis/www.learnon.nl)
  40. Jeroen Bottema (@jeroenbottema en Leervlak.nl
  41. Suzanne Lustenhouwer (@msluss en www.ipadders.eu)
  42. Patrick Vaanhold (@MeneerVaanhold en on(der)wijsvaanhold.nl)
  43. Peter Lakeman (@peterlakeman) en (socialmedia.peterlakeman.nl)
  44. Marjan van de Vrie (@MvandeVrie ) http://www.refresheducation.nl  ik ga het helaas toch niet redden, jammer :(
  45. Myrte Hisschemöller @myrtehiss 
  46. Pierre Gorissen @PeterMcAllister / ICT en Onderwijs blog 
  47. Ruud van Leeuwen @ruudleeuwen 
  48. Claire Boonstra @Claireboo 

 

Comments (0)

You don't have permission to comment on this page.